View Single Post
Old 07.08.2014, 20:22   #42
flashboy
RPC Gold Member

flashboy's Avatar

Send a message via Yahoo to flashboy
Default Re: Ultimul serial vazut - recomandari

Quote:
Originally Posted by bogdan View Post
Cu dedicatie pentru Flashboy, un serial (sud-)coreean, cu implicatii nord-coreene:
http://www.viki.com/tv/22343c-doctor-stranger
Vizionabil gratuit (nu-i niciun fel de piraterie), cu tot cu subtitrari in romaneste pe net (URL de mai sus) sau pe smartTV / tableta / telefon (prin aplicatia viki).

Stiu serialul asta Am vazut primul ep cand a aparut. E frumos dar nu am stat de el pt ca ma joc mult DOTA 2 in timpul liber in perioada asta cat mai sunt liber.

De luni nu o sa mai am asa mult timp liber si profit acuma sa stau pe net.

Imi plac serialele koreene pt povestile frumoase pe care le au. Dar nu le urmaresc pe toate, ci doar pe cele ce au povestea frumoasa.

@Bogdan - este un serial misto cu un echipa speciala de la politie ce aresteaza HAKERI, pe care l-am inceput dar nu l-am terminat. Din pacate nu mai stiu numele , adica nu mai imi amintesc cum se numeste ca sa-l caut, dar ar trebui sa-l vezi si tu, pt ca are o poveste superba. Eu am vazut primele 4 episoade intr-o zi. Dar nu mai stiu numele ca sa-l caut sa pot vedea si restul. :
flashboy is offline   Reply With Quote
The Following User Says Thank You to flashboy For This Useful Post:
bogdan (08.08.2014)